Site Loader

Czy czytamy poradniki? Wiele osób mówi, że nie, ponieważ teoria swoje, a praktyka swoje. W dużej mierze można zgodzić się z takim twierdzeniem. Ileż to razy mówimy, że nie ma czegoś takiego jak encyklopedyczny przypadek? Często. Ile razy mówimy, że mamy do czynienia z encyklopedycznym przypadkiem? Rzadko. Jednak w dużej mierze należy przyznać, że w takich poradnikach można znaleźć wiele cennych podpowiedzi, dzięki którym pewne rzeczy będzie nam łatwiej rozwiązać. Może nie otrzymamy bezpośredniej odpowiedzi (aczkolwiek czasem też się tak zdarza), jednak będziemy wiedzieć, gdzie szukać. Dlatego warto szukać wiedzy w poradnikach. Jedną z takich książek zasługujących na uwagę jest “Warsztaty intymności” Agnieszki Szeżyńskiej (https://www.taniaksiazka.pl/warsztaty-intymnosci-agnieszka-szezynska-p-1334519.html).

Własna seksualność

Żyjemy w czasach, kiedy ludzie nadal obawiają się rozmawiać o seksie. Coś takiego jak jawne rozmowy o intymnych zbliżeniach są bardzo rzadkie. Postęp technologiczny może i wpłynął na naszą wiedzę o pewnych tematach, jednak czasem zachowujemy się jak osoby zaściankowe, które w razie potrzeby nic nie wiedzą i o niczym nie słyszały. Są jednak na szczęście takie osoby, które nie mają żadnych zahamowań i jawnie rozmawiają na tematy związane z seksem, seksualnością, a na dodatek piszą o nich książki. Jedną z nich jest właśnie Agnieszka Szeżyńska, która jest edukatorką seksualności dla dorosłych i coachką intymności. Tak, dla niektórych może być ogromnym zaskoczeniem fakt, że takie osoby istnieją. Jednak jest to jawna prawda i jeżeli ktoś ma problem z tym, aby odkryć swoją seksualność (co może doprowadzić do poważnych problemów w związku), to powinien jak najszybciej skorzystać z pomocy takiej osoby lub przeczytać jej książkę.

Rozmowy o seksie

Warsztaty intymności” pozwalają na swobodne rozmowy o seksie. Dzięki temu będziemy wiedzieć nie tylko czym dla nas jest seks, ale czego w nim szukamy? Jakie właściwie są nasze potrzeby, zamierzenia, które chcielibyśmy spełnić? To właśnie ta książka pozwala odkryć czym jest tak naprawdę pożądanie i jak wygląda ono w naszym przypadku. Każdy z nas powinien jawnie mówić o swoich potrzebach oraz o tym, co nam się podoba a co nie. Nie warto zmuszać się do czegoś, nawet jeżeli tylko jedna stron ma mieć z tego przyjemność. Seks powinien być radością dla obojga stron, dlatego warto wziąć to pod uwagę, jeżeli doceniamy swój związek. W tej książce znaleźć można również wiele porad, które sprawią, że nasze życie seksualne, będzie o wiele ciekawsze. Czy warto sięgnąć po taki poradnik? Jak najbardziej, jeżeli seks ma nam dawać ogromną dawkę przyjemności w czystej postaci.

Food obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

Post Author: Bartek